اطلاعات حساب (کلیک کنید) 

پوستر کنفرانس
 
 در کانال تلگرام کنفرانس عضو شوید 
 
• ...
  نمایه شدن کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

  نمایه شدن کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)   

با پیگیری مستمر کمیته راهبردی کنفرانس و به پاس ارج نهادن به تلاش پژوهشگران ارجمند و نیز ارتقای سطح علمی این رویداد علمی، کنفرانس ملی رویکردهای نوین علوم انسانی در قرن 21 با کد اختصاصی 03001-95161 در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) ثبت گردید و تمامی مقالات پذیرفته شده کنفرانس در پایگاه مذکور نمایه خواهد شد. 

لینک کنفرانس در ISC

اطلاعیه 13 - آخرین مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه های کنفرانس
آخرین مهلت ارسال مقالات: تاریخ 10 آذر و آخرین مهلت پرداخت هزینه ها: تاریخ 12 آذر می باشد. جهت مشاهده نحوه پرداخت، اطلاعیه شماره 9 را ملاحظه نمایید
1396/08/29 ادامه مطلب


اطلاعیه 11 - حضور در کنفرانس
نویسندگانی که قصد حضور در کنفرانس را دارند، باید تا تاریخ 13 آذر، نام صاحب پنل و کد مقاله را به شماره دبیرخانه (09031776703) پیامک نمایند.
1396/08/28 ادامه مطلب


اطلاعیه 11 - نمایه سازی مقالات کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)
تمامی مقالات پذیرفته شده در کنفرانس، در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه خواهند شد. بر اساس آیین نامه های ارتقا و ارزشیابی علمی اساتید، پژوهشگران و دانشجویان وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی و سایر موسسات آموزش عالی، امتیاز شرکت در همایش ها تنها به مقالاتی تعلق می گیرد که در پایگاه ISC نمایه شده باشند.
1395/12/07 ادامه مطلب


اطلاعیه 10 - نمایه شدن کنفرانس در سیویلیکا
با توجه به توافق و عقد قرارداد با پایگاه CIVILICA، تمامی مقالات پذیرفته شده کنفرانس، در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و کد ملی (COI) (Civilica Object Identifier) به آنها اختصاص می یابد.
1395/12/06 ادامه مطلب


اطلاعیه 9 - اعلام اطلاعات حساب کنفرانس جهت پرداخت هزینه ها
جهت مشاهده اطلاعات حساب کنفرانس برای پرداخت هزینه ها ادامه مطلب را ملاحظه فرمایید.
1395/12/04 ادامه مطلب


اطلاعیه 8 - درج خبر برگزاری کنفرانس در وبسایت دانشگاه امام صادق (ع)
جهت مشاهده خبر برگزاری کنفرانس در وبسایت دانشگاه امام صادق (ع) ادامه مطلب را ملاحظه فرمایید.
1395/11/01 ادامه مطلب


اطلاعیه 7 - عضویت در کانال تلگرام کنفرانس
جهت آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعیه های کنفرانس، در کانال تلگرامی کنفرانس عضو شوید. ادامه مطلب را ملاحظه فرمایید.
1395/09/24 ادامه مطلب


اطلاعیه 6 - عضویت 427 نفر از اساتید کشور در کمیته علمی کنفرانس
تاکنون 427 نفر از اساتید دانشگاه های کشور به عضویت کمیته علمی کنفرانس پیوستند. (مشاهده در بخش ساختار سازمانی کنفرانس)
1395/09/23 ادامه مطلب


اطلاعیه 5 - حامیان کنفرانس
دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید هاشمی نژاد مشهد، پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)، دانشگاه علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداریهای استان گیلان، دانشگاه جامع علمی کاربردی بنیاد شهید استان گیلان، دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد لاهیجان، فرمانداری رشت، شهرداری رشت، اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر رشت، اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهر رشت، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت، سازمان زیباسازی شهرداری رشت، شهرداری لاهیجان، شهرداری لنگرود و خانه مطبوعات گیلان به جمع حامیان کنفرانس پیوستند.
1395/09/23 ادامه مطلب


اطلاعیه 4 - تخفیف به ازای ارسال بیش از یک مقاله
با تصمیم کمیته اجرایی کنفرانس، نویسندگانی (صاحبان پنل) که بیش از یک مقاله آنها مورد پذیرش قرار گیرد و نوع پذیرش آنها یکسان باشد، برای مقالات بعدی خود، مشمول تخفیف خواهند شد. لازم به ذکر است که این تخفیف، شامل افرادی می شود که فقط از پنل خود، بیش از یک مقاله ارسال کنند.
1395/09/23 ادامه مطلب


اطلاعیه 3 - مزایای شرکت در کنفرانس
جهت مشاهده مزایای شرکت در کنفرانس ادامه مطلب را ملاحظه فرمایید
1395/09/23 ادامه مطلب


اطلاعیه 2 - انواع روش های ارائه مقاله در کنفرانس
در این کنفرانس، مقالات به صورت پژوهشی، مروری، مطالعات موردی، ارائه تجارب و طرح های تحقیقاتی قابل ارسال بوده و در نهایت به دو شکل سخنرانی و پوستر پذیرفته و ارائه خواهند شد. برای مشاهده جزییات بیشتر، ادامه مطلب را ملاحظه فرمایید.
1395/09/23 ادامه مطلب


اطلاعیه 1 - نکات مهم برای پژوهشگران
از پژوهشگران عزیز خواهشمند است پیش از تهیه و ارسال مقالات، نکات اشاره شده در ادامه مطلب را با دقت مطالعه نمایند.
1395/04/23 ادامه مطلب


  محورهای کنفرانس
   معرفی کنفرانس

برگزاری نشست ها و همایش های دانش محور، ضمن ایجاد بستری جهت اطلاع پژوهشگران و نخبگان از جدیدترین یافته های علمی سبب اغنای روحیه جستجوگری، اعتلای فرهنگ پژوهش، شناسایی معضلات و تنگناها و ارائه راه حل به منظور رفع آنها می شود که این امر در نهایت منجر به برنامه ریزی های بهتر برای توسعه علمی و فرهنگی کشورمان خواهد گردید. جهت دستیابی به اهداف مذکور، «کنفرانس ملی رویکردهای نوین علوم انسانی در قرن 21» با مشارکت «دانشگاه امام صادق (ع) پردیس خواهران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، مرکز توسعه خلاقیت و نوآوری علوم نوین و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) گیلان» در تاریخ 16 آذر برگزار خواهد شد. در این راستا، کمیته راهبردی کنفرانس، از تمامی اساتيد، پژوهشگران، متخصصان و دانشجویان گرامی دعوت به عمل می آورد تا ضمن ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای پژوهشی خود، در این رویداد بزرگ علمی مشارکت فعال داشته باشند. 

دبیرخانه کنفرانس

جمعه 03 آذر ماه 1396

تا همایش ...

013
مشارکت کنندگان در برگزاری
حامیان علمی
حامیان رسانه ای